Loading...

O nas

Warunki montażu

Nasza drukarnia ma możliwość montażu zamówień na terenie całej Polski. Ściśle współpracujemy z wyspecjalizowanymi Montażystami praktycznie w każdym mieście wojewódzkim lub w jego bezpośrednim otoczeniu. W kliku miastach posiadamy rezydentów. W przypadku powierzenia nam montażu na terenie aglomeracji śląskiej oraz w województwach małopolskim, opolskim, dolnośląskim mamy możlwiość szybkiej mobilizacji i dojazdu w miejce montażu zamówionej reklamy lub całej kampani. Zdolności produkcyjne jakie posiadamy to nawet 600 m2 wysokojakościowej folii na dobę. Te ilości jesteśmy w stanie zamontować w podobnym czasie. 

Ze względu na pracę z firmami produkcyjnymi podejmujemy się dostaw w trybie "Just In" w oparciu o buforowaną produkcję zleconą. W takim wypadku gwarantujemy wydanie magazynowe w ciągu 24 godzin od wywołania konkretnego indeksu. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasi Klienci unikają zbędnych strat magazynowych. 

Dostarczamy i montujemy jedynie produkty realizaowane na naszych materiałach w oparciu o własny park maszynowy. W przypadu kompleksowo realizowanych zleceń cała usługa reklamowa podlega pełnej 24 miesięcznej gwarancji ( w przypadku niektórych produktów okres gwarancyjny jest wydłużony o kolejne 12 lub 24 miesiące).