Loading...

Aktualności

Nowości

Nowości

Pieczątki COLOP

Jako jedyni w Raciborzu posiadamy pełny asortyment pieczątkarski na stanie. Jest to gwarancja szybkiej realizacji każdego powierzonego nam zamówienia. Czytaj więcej

Dzięki ścisłej współpracy z austriacką firmą COLOP gwarantujemy Państwu szeroki zakres możliwości w doborze pieczątek i tuszu. Gumki do pieczątek wykonujemy za pomocą lasera dzięki czemu nasze produkty cechuje najwyższa jakość. 

Nowości

HP LATEX

#reklamaracibórz #druknieszkodliwydlazdrowia #opawska62 Czytaj więcej

Wytworzone na bazie wody atramenty HP Latex są w pełni ekologiczne i nie ustępują tym stosowanym w technologii solwentowej. Uzyskane wydruki są wysokiej jakości i dodatkowo odporne są na zarysowania oraz warunki atmosferyczne – w tym promieniowanie ultrafioletowe. Zadrukowany materiał wychodzi z drukarki całkowicie suchy i może być bez zbędnej zwłoki przekazywany do kolejnych etapów produkcji lub skierowany bezpośrednio do odbiorcy końcowego.

Technologia lateksowa HP to nie tylko wysoka jakość wydruków, ale także mnogość zastosowań na zewnątrz i wewnątrz budynków, które możliwe są dzięki ekologiczności tej technologii.