Loading...

Aktualności

Informacje i komunikaty

Informacje i komunikaty

Intex autoryzowanym Przedstawicielem COLOP

Miło nam poinformować, że Intex został autoryzowanym dystrybutorem produktów COLOP. Już teraz mogą Państwo skorzystać z bogatej oferty pieczątek tej firmy. Dzięki nawiązanemu partnerstwu możemy zagwarantować tusz stemplarski na każdą powierzchnię. Czytaj więcej

Firma COLOP Stempelerzeugung Skopek Gesellschaft m.b.H. & CO. KG. zastała założona w roku 1980 i od początku swojej działalności zajmuje stabilną oraz czołową pozycję jako producent pieczątkarskich automatów samotuszujących na świecie. Firma działa w ponad 120 krajach oferując najszerszą gamę pieczątek ze względu na kształty, formaty, rodzaje obudowy, ilości wariantów odbcia. Wszystkie produkty charakteryzuje niezwykła trwałość, sięgająca 1.000.000 odbić, precyzja wykonania, zgodność z zapotrzebowaniem rynku. COLOP oferuje ponadto wszelkie niezbędne i kompatybilne materiały do produkcji pieczątek a także urządzenia.

Informacje i komunikaty

Praca

#praca #racibórz #drukarnia #reklama #projektowanie Czytaj więcej

Opcja 1: Projektant Graficzny, Opcja 2: Drukarz Cyfrowy, Opcja 3: Dział Handlowy, Opcja 4: Montażysta i lub Aplikator folii, Opcja 5: Pracownik Biurowy, Opcja 6: po trochę z każdego. Nie wymagamy doświadczenia branżowego, jesteśmy otwarci na osoby chcące skosztować pracy w branży reklamowej. Najważniejsza jest chęć i pasja oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Kreatywność nie odnosi się jedynie do grafiki lub edytorstwa. Autorskie i ciekawe rozwiązania są porządane w każdym rodzaju pracy :)